"Kim olduğun, ne yaptığının yanında önemsizdir." (V for Vendetta)
Tür:

Aksiyon

Yıl: 2018
5 dizi bulundu

Titans #dizi

Titans izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - "Titans", eskiden Batman'in himayesinde olan ve "Robin" olarak bilinen, şimdi ise "Nightwing" olarak suçlularla mücadele eden Dick Grayson (Brenton Thwaites) liderliğindeki bir grup genç süper kahramanı merkezine alıyor.

Eski bir sirk çalışanı olan Grayson, anne-babasının ölümünden sonra Batman'in himayesine alınmış ve suçlularla mücadele etmek için eğitilmiştir. Grayson, "Nightwing" olarak Batman’in gölgesinden çıkacak ve Starfire (Anna Diop), Raven (Teagan Croft), Beast Boy (Ryan Potter) ve pek çok başka süper kahramanın içinde bulunduğu yeni ve korkusuz bir "Titans" takımının başına geçecektir.
Ülke
Süre
45 dk
IMDB
7.7
Yapım

The Outpost #dizi

The Outpost izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Blackblood’ların hayatta kalanı olan Talon, ailesinin katillerini bulmak için yola çıkar. Yolculuğunda doğaüstü güçlerini keşfetmeye başlayacaktır. Karşılaşacağı zorlukların üstesinden gelmesinin tek yolu güçlenmektir.
Ülke
Süre
44 dk
IMDB
6.0
Yapım

Dogs of Berlin #dizi

Dogs of Berlin izle - Alman yapımı polisiye gerilim dizisi. Türkiye-Almanya maçı öncesinde Almanya milli takımında oynayacak olan Türk kökenli futbolcu Orkan Erdem’i öldürülür. Olaylar orada kopmaya başlar… Türk Alman ilişkilerinin fazlasıyla işlendiği dizide Berlin’in arka sokakları kaynamaya başlar. Aksiyon hiç bitmiyor. Türkçe konuşulan kısımlarda bir gülümseme geliyor 🙂 Heyecanı hiç bitmeyen konunun güzel işlendiği iyi bir dizi!
Ülke
Süre
542 dk
IMDB
7.5
Yapım

Cobra Kai #dizi

Cobra Kai izle - "Karate Kid" filmlerinin devamı niteliğindeki bu dizide, hayatlarını değiştiren turnuvadan onlarca yıl sonra Johnny ile Daniel arasındaki rekabet yeniden kızışıyor.
Ülke
Süre
30 dk
IMDB
8.7
Yapım

Hakan: Muhafız #dizi

Hakan: Muhafız izle - Günümüz İstanbulu'nda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.
Ülke
Süre
40 dk
IMDB
6.8
Yapım