"Bir insan birisiyle yaşlanmalı, birisi yüzünden değil." (Cehennem Silahı 3)
Tür:

Belgesel

16 dizi bulundu

We Are the Champions

#dizi
We Are the Champions izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Kimi sıra dışı, kimi ise kelimenin tam anlamıyla tuhaf! Birbirinden çok farklı spor müsabakalarını ve bu sporlarla ilgilenen tutkulu toplulukları keşfetmeye hazır olun.

Becoming You

#dizi
Becoming You izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Bir çocuğun ilk iki bin günü tüm hayatını nasıl etkiliyor?

Trial 4

#dizi
Trial 4 izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - 19 yaşındayken Bostonlı bir polisi öldürmekten hüküm giyen Sean K. Ellis, masumiyetini kanıtlamaya çabalarken sistematik ırkçılığı ve emniyetteki yolsuzluğu ifşa ediyor.

Carmel Who Killed Maria Marta?

#dizi
Carmel Who Killed Maria Marta? izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Bir kadın küvette ölü bulunur. Küvetin yakınında ise bir kan birikintisi vardır. Eşi bunun bir kaza olduğunu öne sürse de otopsi bambaşka bir öykü anlatır.

American Playboy The Hugh Hefner Story

#dizi
American Playboy The Hugh Hefner Story izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Playboy'un yaratıcısı Hugh Hefner'ın hayatı daha önce görülmemiş ve kendi arşivinden çıkarılan görüntülerle hayatının anlatıldığı bu kısa dizide, tavşanın arkasındaki adama dair bilinmeyenler gün yüzüne çıkıyor.

Afflicted

#dizi
Afflicted izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Kronik hastalıkları yüzünden acı çeken 7 insanın hayatını anlatmaktadır.

Absurd Planet

#dizi
Absurd Planet izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Dünya'nın en sıra dışı hayvanlarının yaşamlarına göz atan bu eğlenceli bilim dizisi, birtakım tuhaf canlıların ve bizzat Doğa Ana'nın ağzından anlatılıyor.

A Perfect Crime

#dizi
A Perfect Crime izle, A Perfect Crime izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Bu belgesel dizisi, politikacı Detlev Rohwedder'in 1991'de, Almanya'nın çalkantılı yeniden birleşme döneminin tam ortasında öldürülmesini inceliyor. (13 yaş ve üzeri için uygundur)

The Last Dance

#dizi
The Last Dance izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Spor tarihinin en önemli hanedanlarından biri olan Michael Jordan liderliğindeki 1990'ların Chicago Bulls'unun yükselişinin çizelgesi.

Roman Empire

#dizi
Roman Empire izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Roma Medeniyetinin en ünlü liderlerinden bazılarını anlatıyor.

Long Way Round

#dizi
Long Way Round izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - İki arkadaşın aylarca motor üstünde, Sibirya, Kazakistan, Moğolistan, Alaska ve New York yollarında süren maceraları.

Long Way Down

#dizi
Long Way Down izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - İki arkadaşın aylarca motor üstünde, İskoçya, Avrupa, Afrika yollarında süren maceraları.

Unsolved Mysteries

#dizi
Unsolved Mysteries izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Efsanevi belgesel dizisinin bu sürükleyici yeni uyarlamasında, gerçek hayattan gizemli kayıp vakaları, şaşırtıcı cinayetler ve gerçeküstü karşılaşmalar yer alıyor.

Fear City New York vs The Mafia

#dizi
Fear City New York vs The Mafia izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - 1970'ler ve 1980'lerde New York, beş mafya ailesinin kanlı yumruğuyla yönetilmekteydi. Ta ki bir grup federal ajan, imkânsızı deneyip onları bitirmeye karar verene kadar.

Tiny World

#dizi
Tiny World izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Paul Rudd'un anlattığı bu belgesel dizisi, doğanın daha az bilinen küçük kahramanlarını sergiliyor. Küçük yaratıkları ve hayatta kalmak için yaptıkları olağanüstü şeyleri ön plana çıkaran her bölüm, şaşırtıcı hikayeler ve muhteşem sinematografi ile doludur.