"Senin için tek damla gözyaşı yeter,onu da timsahtan çaldım." (Soğuk Dağ)
Tür:

Biyografi

9 dizi bulundu

For Life

#dizi
For Life izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - İşlemediği bir suç yüzünden hapse atılan mahkum, avukatlığa soyunarak kendi ve başkaları adına adalet arar.

American Playboy The Hugh Hefner Story

#dizi
American Playboy The Hugh Hefner Story izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Playboy'un yaratıcısı Hugh Hefner'ın hayatı daha önce görülmemiş ve kendi arşivinden çıkarılan görüntülerle hayatının anlatıldığı bu kısa dizide, tavşanın arkasındaki adama dair bilinmeyenler gün yüzüne çıkıyor.

American Crime Story

#dizi
American Crime Story izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Amerika'nın en kötü suçları ve suçlularını merkez alan bir antoloji dizisi.

Alias Grace

#dizi
Alias Grace izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - 19. yüzyıl Kanadası'nda bir psikiyatr, katil bir kadının bozuk akli dengesi nedeniyle affedilip affedilmeyeceğini tartar. Margaret Atwood'un ödüllü romanından uyarlandı. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur.)

A Confession

#dizi
A Confession izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Dedektif Steve Fulcher, tüm kariyerini ve itibarını riske atarak kayıp bir kadının katilini yakalamak için asla pes etmeyecektir.

The Last Dance

#dizi
The Last Dance izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Spor tarihinin en önemli hanedanlarından biri olan Michael Jordan liderliğindeki 1990'ların Chicago Bulls'unun yükselişinin çizelgesi.

Roman Empire

#dizi
Roman Empire izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Roma Medeniyetinin en ünlü liderlerinden bazılarını anlatıyor.

Freud

#dizi
Freud izle - 19. yüzyıl Viyanası'nda adını duyurmaya istekli ve başarıya aç genç Sigmund Freud, bir dizi kanlı gizemi çözmek için bir medyum ve bir dedektifle birlikte çalışır.

Narcos

#dizi
Narcos izle - Bu gangster dizisinde, Kolombiya'nın şiddet dolu ve güçlü uyuşturucu kartellerinin gerçek hikayesini izleyeceksiniz.