"Bana masum bir kadın göster, hemen orada bileğimi keseyim." (Av Mevsimi)
Tür:

Komedi

75 dizi bulundu

Hilda

#dizi
Hilda izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Korkusuz, özgür ruhlu Hilda, büyüleyici ormanlarını evden çıkıp şehre yolculuk ederken yeni arkadaşlar, macera ve büyülü yaratıklar bulur.

Älska mig

#dizi
Älska mig izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Stockholm'de yaşayan üç neslin hayatında arkadaşlık, keder ve romantizmin yolları aşkla kesişir.

The Singapore Grip

#dizi
The Singapore Grip izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Sömürge dönemi Singapur’unda Blackett & Webb Ltd’nin başkanı olan Walter Blackett (David Morrissey), İngiliz İmparatorluğu’nun üstünlüğüne sıkı sıkıya inanan ve yerel halkı küçük gören zengin (ve muhtemelen hırsız) bir lastik baronudur. Walter, bunları iş fırsatlarına dönüştürebileceğine ikna olmasına rağmen bir dizi zorlukla da karşı karşıyadır.

The Expanding Universe of Ashley Garcia

#dizi
The Expanding Universe of Ashley Garcia izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle -15 yaşındaki Ashley Garcia, robot mühendisliği alanında kariyer yapmak için ülkenin öbür ucuna taşındıktan sonra modern gençliğin büyük bilinmezlerini incelemeye başlar.

The Big Show Show

#dizi
The Big Show Show izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Eski WWE güreşçisi Big Show, ringi terk etti ve daha da zorlu bir göreve hazır: Karısıyla birlikte Florida'da üç kız yetiştirmek.

Mr. Iglesias

#dizi
Mr. Iglesias izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Komik lise öğretmeni Gabriel Iglesias, mezun olduğu lisedeki akıllı ama performansı düşük bazı öğrencilerin hayatında fark yaratmaya çalışır.

Do Do Sol Sol La La Sol

#dizi
Do Do Sol Sol La La Sol izle, Do Do Sol Sol La La Sol izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Gülümsemesinden başka her şeyini kaybeden bir piyanist, parıldayan küçük yıldızların onu götürdüğü küçük kasabada umudu, aşkı ve aradığı yuvayı bulur.

Great Pretender

#dizi
Great Pretender izle, Great Pretender izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Sözüm ona Japonya'nın en büyük üçkâğıtçısı olan Makoto Edamura, birinci sınıf düzenbaz Laurent Thierry'yi dolandırmaya çalışınca umduğundan fazlasını bulur.

Big Mouth

#dizi
Big Mouth izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - İki dost olan Nick Kroll ve Andrew Goldberg'ün bu cüretkâr komedisinde, ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri, yeni yetme arkadaşların hayatlarını altüst ediyor.

Moonbase 8

#dizi
Moonbase 8 izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Arizona çölünün ücra bir köşesindeki NASA'nın Ay üssü simülatöründe görev yapan üç astronot, Ay’a gitmenin hayalini kurar. İlk görevlerine çıkmaya hak kazanmak için çalışan astronotlar, bu süreçte yalnızlık, kendinden şüphe etme, yetersizlik gibi birçok engelle karşılaşır.

Private Life

#dizi
Private Life izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Bir fangirl olan Sung Deok-Mi (Park Min-Young) ve bu fangirl'e gönlünü kaptıran Ryan’ın (Kim Jae-Wook) etrafında dönmektedir. Deok-Mi, bir sanat müzesinde küratör (sergi düzenleyicisi) olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda bir idolün büyük bir hayranıdır ve bir fangirl olduğunu gizlemektedir. İş hayatında tamamen işine odaklanırken, özel hayatında bir fangirl olarak aktivitelere katılmaktadır. Bir gün, onun çalıştığı sanat müzesinde müdür olarak yeni çalışmaya başlayan Ryan, Deok-Mi’nin çifte yaşamını öğrenir.

ÜberWeihnachten

#dizi
ÜberWeihnachten izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Hayatta yenilgiye uğramış müzisyen Bastian'ı Noel için döndüğü evinde sıkıntı ve pek de keyifli olmayan bir dizi sürpriz beklemektedir.

Z Nation

#dizi
Z Nation izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Bir zombi virüsünün insanları kırıp geçirmesinden 3 yıl sonra bir grup insan bilinen bu virüse bağışıklığa sahip tek insanı New York’tan Kalifornia’ya götürmek zorundadırlar. Zira kalan tek laboratuvar onun kanını büyük bir hevesle beklemektedirler. İnsanoğlunun geleceği büyük bir belirsizlik içindeyken, post-apokaliptik bir Amerika’da 3000 kilometre uzunluğunda bir ölüm kalım mücadelesi başlayacaktır.

3Below Tales of Arcadia

#dizi
3Below Tales of Arcadia izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Dünya'ya mecburi iniş yapan iki kaçak, soylu ve genç uzaylı; galaksiler arası ödül avcılarından kaçarken, insanlar arasında yaşamaya uyum sağlamaya çalışıyor.

Bull

#dizi
Bull izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Bull konusu itibariyle Dr.Jason Bull isimli karakterin etrafında geçecek bir hikâyeyle karşımıza çıkıyor. Trial Sciences Inc şirketinde görev yapan Jason şirket için önemli bir pozisyonda görevlidir. Zeki olmasıyla ön plana çıksa da aslında karakter özellikleri tam anlamıyla pozisyonuyla ters düşmektedir. Küstah, küstah olduğu kadarda sevimli bir karakterle karşımıza çıkacak olan Michael Weatherly izleyiciyi büyüleyecek gibi duruyor.