''Hayat aldığınız nefeslerin toplamı değil, nefesinizi kesen anların toplamıdır.'' (Aşk Doktoru)
Tür:

Komedi

33 dizi bulundu

Akame ga Kill #dizi

Akame ga Kill izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Tatsumi, kırsal kesimde yaşayan genç ve güçlü bir savaşçıdır. O ve 2 arkadaşı fakir köyleri için para kazanma hayali ile imparatorluk başkentine doğru yola çıkarlar. Ancak, büyük umutlarla geldikleri başkent, hiç de düşündükleri gibi çıkmayacaktır. Başkentin acımasızlığı ile yüzleştikten sonra hiç de düşündüğü bir yer olmadığını anlayan Tatsumi'nin yolu, bir olay sırasında Akame ve Night Raid adlı suikast örgütü ile kesişir. Bu bozulmuş topluluk karşısındaki devrimcilerin suikast kolu olan Night Raid'e katılma kararı alan Tatsumi, artık Night Raid'in yanında başkente karşı savaşacaktır.

Night Raid, görevini kötüye kullanan, halka zorbalık yapan insanlara suikast düzenlemeye devam ederken, tüm bu her şeyin başında olan başbakan Night Raid'e karşı en iyi askerlerinden oluşan bir grup kurar: Jeagers (Avcılar). Night Raid ile Jaegars'ın kapışması hiç de kolay olmayacaktı
Ülke
Süre
24 dk
IMDB
7.9
Yapım

Close Enough #dizi

Close Enough izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - 20’li yaşlardan 30’lu yaşlara geçiş yapan bir çiftin hayatına odaklanıyor. Los Angeles’da yaşayan genç bir çift, kızlarını büyütmek, iyi birer ebeveyn olmak, dairelerini bir arkadaşlarıyla paylaşmak zorunda kalmak gibi günlük hayatta karşılarına çıkan birçok sorunla mücadele etmek zorunda kalır. 20’lerden 30’lu yaşlara geçerken yetişkin olmanın getirdiği sorumluluklarla uğraşmak zorunda kalan çift, kendilerini beklenmedik durumların içinde bulur.

Ülke
Süre
23 dk
IMDB
8.0
Yapım

Frayed #dizi

Frayed izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Sammy Cooper, Londra’da yaşayan varlıklı bir kadındır. Yıllar önce doğup büyüdüğü Newcastle’dan Londra’ya gelip, burada kendisini yeni bir yaşam kurmuştur. Aradan geçen yılların ardından Sammy, memleketine geri dönmeye karar verir. Sammy, Newcastle’a giderek yıllar önce memleketinden ayrılmasına neden olan sebeplerle yüzleşir.

Ülke
Süre
46 dk
IMDB
7.3
Yapım

Aggretsuko #dizi

Aggretsuko izle, Aggretsuko izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Takdir görmediği ofis işinden bunalan Kızıl Panda Retsuko, işten sonra gittiği karaokede bağıra çağıra death metal söyleyerek gündelik zorlukların üstesinden gelir.

Ülke
Süre
15 dk
IMDB
8.0
Yapım

Little America #dizi

Little America izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Epic Magazine tarafından yayınlanan gerçek hayat hikayelerinden ilham alan Little America, Amerika'daki göçmenlerin yaşamlarını anlatan bir hikayeye sahip. 8 bölümden oluşan ve her bölümünde bir başka hikayeyi ekrana getiren antoloji serisi, sıcak hikayeleriyle kalplere dokunuyor.

Ülke
Süre
30 dk
IMDB
7.3
Yapım

PEN15 #dizi

PEN15 izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Dizinin yaratıcıları aynı zamanda başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyor. Maya ve Anna’nın 2000 yılındaki 13 yaşındaki versiyonları izleyiciye sunuluyor. Ortaokuldaki arkadaşlarıyla olan ilişkileri, ergenliğin getirdiği komik durumlar ve aile ilişkileri dizide komedi türünde işleniyor.

Ülke
Süre
30 dk
IMDB
7.9
Yapım

The Last Kids on Earth #dizi

The Last Kids on Earth izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Genç Jack Sullivan ve arkadaşları bir zombi kıyametinin ortasında kalır. Hayatta kalmaları için savaşmak zorundalardır.

Ülke
Süre
-
IMDB
7.5
Yapım
-

The Cabin with Bert Kreischer #dizi

The Cabin with Bert Kreischer izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Hızlı yaşayan komedyen Bert Kreischer, kendine bakmak için kulübeye gidiyor ve zihnini, bedenini ve ruhunu temizlediği bu serüvene en komik arkadaşlarını da davet ediyor. (18 yaş ve üzeri için uygundur)
Ülke
Süre
-
IMDB
N/A
Yapım

Emily in Paris #dizi

Emily in Paris izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Şikagolu pazarlama yöneticisi Emily Cooper, Paris'te hayallerindeki pozisyonu kapmasının ardından iş, arkadaşlık ve aşkla uğraşırken macera dolu yeni yaşamını kucaklar. (16 yaş ve üzeri için uygundur.)
Ülke
Süre
30 dk
IMDB
N/A
Yapım

The IT Crowd #dizi

The IT Crowd izle - Şirketin bodrum katında bir odada çalışmak zorunda kalan iki bilgisayar delisi bilgi işlem elemanı ve onların başına müdür olarak atanan, bilgisayar bilgisi e-mail okumaktan fazla olmayan bir bayanın komik hikayesi.
Ülke
Süre
25 dk
IMDB
8.5
Yapım

A Series of Unfortunate Events #dizi

A Series of Unfortunate Events izle, Talihsiz Serüvenler Dizisi izle - Son derece zengin bir ailenin Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire adlarındaki üç çocuğu, muazzam bir miras ile yetim kalmışlardır. Kendilerine kalan bu büyük mirası, anne ve babalarının bir yangında can vermelerinin ardından kullanabilmeleri için 14 yaşındaki en büyük kardeşlerinin, reşit yaşa ulaşmasını beklemeleri gerekmektedir. Uzak bir akrabaları olan Kont Olaf’ın yanına gönderilmeleri ile hayatları beklenmedik bir biçimde değişmeye başlar çünkü Olaf hiç de iyi niyetli biri değildir. Çocuklar çok geçmeden, bu adamın, sahip oldukları mirası ellerinden almanın peşinde olduğunu fark ederler.
Ülke
Süre
50 dk
IMDB
7.8
Yapım

Six Feet Under #dizi

Six Feet Under izle - HBO tarafından yapılmış bir televizyon dizisidir. Türkiye`de CNBC-e tarafından yayınlanmıştır. Dizinin 63. ve son bölümünün yayın tarihi 1 Temmuz 2007'dir.

American Beauty’nin senaristi Alan Ball’ın senaryosunu yazdığı dizi, bir cenaze evi işleten ve bu evde yaşayan Fisher ailesinin yaşantılarına dair bir kara mizahtır. 2003 yılında En İyi Drama Dizisi dalında Altın Küre ödülü alan yapım, 2005 yılında 5. sezonuyla ekranlara veda etmiştir.

2004 Altın Küre'de iki ayrı dalda aday gösterilip Frances Conroy ile Televizyon dizilerinde en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır. Aynı yıl Screen Actors Guild Awards'da (Conroy ve tüm casting ekibi ile) iki ödül almıştır. 32 kez Emmy adaylığı alıp 7'sini, 8 Golden Globe adaylığından 3'ünü kazanmıştır.
Ülke
Süre
55 dk
IMDB
8.7
Yapım

Brooklyn Nine Nine #dizi

Jake, işinde iyi, yetenekli ve ekibi içinde yakalama oranı en iyi polistir. Ama öteki yandan ciddiyetten yoksun ve sıkı çalışması gerekmemiş biri olarak oldukça da rahat biridir. Ekibe yeni gelen patron, emrindekilerin “rozetin hakkını vermesi” gerektiğini düşünen biri olarak işe koyulur ve Jake’ten başlar. Bu da komik pek çok olayın yaşanmasına sebebiyet verir. Brooklyn 99, New York’lu bir grup dedektifin ekip içi ve suçlularla yaşadığı komik olaylar üstüne kurulu olacak.
Ülke
Süre
22 dk
IMDB
8.4
Yapım

I Am Not Okay with This #dizi

Yeni edindiği süper güçlerle uğraşan bir genç; lise hayatının, ailevi ilişkilerin ve cinselliğin zorlu yollarında ilerler. Charles Forsman’ın çizgi romanından uyarlandı.
Ülke
Süre
30 dk
IMDB
7.6
Yapım

Jurassic World: Camp Cretaceous #dizi

Jurassic World: Camp Cretaceous izle - Isla Nublar'daki son teknolojilerle donatılmış macera kampına davet edilen altı genç, dinozorların kaçmasının ardından hayatta kalmak için iş birliği yapmak zorundadır.

Ülke
Süre
24 dk
IMDB
7.5
Yapım