"Makyajına ve yüzündeki boyalarına güvenme. Yollar da güzeldir ama altından kanalizasyon geçer." (Yaralı Yüz)
Tür:

Korku

20 dizi bulundu

Akame ga Kill #dizi

Akame ga Kill izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Tatsumi, kırsal kesimde yaşayan genç ve güçlü bir savaşçıdır. O ve 2 arkadaşı fakir köyleri için para kazanma hayali ile imparatorluk başkentine doğru yola çıkarlar. Ancak, büyük umutlarla geldikleri başkent, hiç de düşündükleri gibi çıkmayacaktır. Başkentin acımasızlığı ile yüzleştikten sonra hiç de düşündüğü bir yer olmadığını anlayan Tatsumi'nin yolu, bir olay sırasında Akame ve Night Raid adlı suikast örgütü ile kesişir. Bu bozulmuş topluluk karşısındaki devrimcilerin suikast kolu olan Night Raid'e katılma kararı alan Tatsumi, artık Night Raid'in yanında başkente karşı savaşacaktır.

Night Raid, görevini kötüye kullanan, halka zorbalık yapan insanlara suikast düzenlemeye devam ederken, tüm bu her şeyin başında olan başbakan Night Raid'e karşı en iyi askerlerinden oluşan bir grup kurar: Jeagers (Avcılar). Night Raid ile Jaegars'ın kapışması hiç de kolay olmayacaktı
Ülke
Süre
24 dk
IMDB
7.9
Yapım

Helstrom #dizi

Helstrom izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Kardeş olan Daimon ve Ana Helstrom, gizemli bir seri katilin çocuklarıdır. Karmaşık bir aile yapısına sahip olan kardeşler, benzersiz yeteneklere sahiptir. Birbirlerinden güç alan Daimon ve Ana, kötülükle mücadele etmek için yeteneklerinden faydalanmaya karar verir.

Ülke
Süre
-
IMDB
N/A
Yapım
-

The Last Kids on Earth #dizi

The Last Kids on Earth izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Genç Jack Sullivan ve arkadaşları bir zombi kıyametinin ortasında kalır. Hayatta kalmaları için savaşmak zorundalardır.

Ülke
Süre
-
IMDB
7.5
Yapım
-

The Vampire Diaries #dizi

The Vampire Diaries izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Ailelerini dört ay önce bir trafik kazasında kaybetmiş olan 17 yaşındaki Elena ve 15 yaşındaki kardeşi Jeremy, yaşadıkları acı sonrası hayatlarına devam etmeye çalışmaktadırlar. Elena çevresinde her zaman güzelliği ve başarılı bir öğrenci olmasıyla ön planda olmuştur. Yaşadığı acıyı dış dünyadan saklama çabasındadır. İki vampir kardeşten Stefan ve Damon'ın kasabaya gelmesiyle, Elena'yla Stefan hemen birbirlerine karşı ilgi duymaya başlarlar.
Ülke
Süre
43 dk
IMDB
7.7
Yapım

Fear the Walking Dead #dizi

Fear the Walking Dead izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Fear The Walking Dead, The Walking Dead serisinden önce yaşananları anlatan televizyon dizisi.

Dizide zombi kıyametinin nasıl oluştuğuyla alakalı soruları cevaplandırılacağı öngörülmektedir.
Ülke
Süre
44 dk
IMDB
6.9
Yapım

The Order #dizi

The Order izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Büyü. Canavarlar. Ve….vizeler? Belgrave Üniversitesi 1. sınıf öğrencisi Jack Morton efsanevi bir gizli topluluğa katılır ve kendini tehlikeli bir ölüm kalım oyununun içinde bulur. Jack daha derine daldıkça, karanlık aile sırlarını ve kurt adamlarla kara büyü yapanlar arasındaki bir yeraltı savaşını ortaya çıkarır.
Ülke
Süre
60 dk
IMDB
6.8
Yapım

The Originals #dizi

The Originals izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Kurt adam-vampir melezi, orijinal vampirlerden Klaus Mikaelson, doğaüstü olayların kaynaşma noktası New Orleans’ta kendisine karşı bir güç oluşturulduğuna dair gizemli bir mesaj alır ve zamanında ailesinin de kurulmasına yardım ettiği, Fransız mahallesi Quarter’a gider. Klaus’un kafasındaki sorular, onu New Orleans’ta insanlarının ve her türlü doğaüstü sakininin üzerinde kontrolü olan, şehrin önceki şeytani koruyucusu, eski çırağı ve dostu Marcel’e götürür. Klaus’un kardeşi Elijah ise Klaus’a yardım edip onu geri döndürmeye ikna etmeye karar verir ve onun peşinden gider. Daha sonra ortaya çıkar ki kurt-kız Hayley de aile geçmişiyle ilgili bazı ipuçları aramak için buraya gelmiş ve Sophie adındaki güçlü bir cadının eline düşmüştür. Marcel’in Klaus’u kışkırtmasıyla ve sadık yandaşlarına emir verip mutlak gücüyle hükmetmesiyle tansiyon iyice yükselir. Kız kardeşleri Rebakah, Mystic Falls’ta onlara katılmak için beklerken Klaus ile Elijah, New Orleans’ın bir kez daha Kökenler tarafından yönetilmesi için cadılarla kolay olmayacak bir anlaşma yapmanın peşine düşerler.
Ülke
Süre
45 dk
IMDB
8.2
Yapım

Van Helsing #dizi

Van Helsing izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Filmin hikâyesinin 5 yıl sonrasında geçecek. Dolayısıyla baş kahramanımız Van Helsing' in kızı olan Vanessa Helsing olacak. Dünyanın her köşesini sarmış olan vampir tehlikesi kaos ortamını doğurduğunda bu kez vampirlerle savaşarak insanlığın umudu olacak olan Vanessa ’ dır.
Ülke
Süre
60 dk
IMDB
6.2
Yapım

The Haunting of Bly Manor #dizi

The Haunting of Bly Manor izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Ölmek, yok olmak değildir. "The Haunting: Tepedeki Ev"in yaratıcısının imzasını taşıyan bu gotik aşk öyküsü tüyler ürpertici sırlar barındırıyor. (16 yaş ve üzeri için uygundur)
Ülke
Süre
-
IMDB
N/A
Yapım

Monsterland #dizi

Monsterland izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Bölümlük korku hikayeleri anlatacak dizi, Nathan Ballingrud‘un North American Lake Monsters isimli kısa hikayelerden oluşan kitabından uyarlanıyor. Deniz kızları, düşmüş melekler ve diğer garip yaratıklarla ilgili hikayelerin yer alacağı dizide umutsuz eylemlere sürüklenen insanlar hayatlarını düzeltmek için uğraşacaklar ve insanla canavar arasında ince bir çizgi olduğunu fark edecekler.
Ülke
Süre
-
IMDB
N/A
Yapım

October Faction #dizi

October Faction izle - Baba Fred ve anne Deloris, doğaüstü yaratıkları avlıyor. İkizler Viv ile Geoff ise kendi tuhaf sırlarını saklıyor. Bu aile draması düpedüz sıra dışı bir hâl alıyor.

Ülke
Süre
39 dk
IMDB
6.1
Yapım

Vampires #dizi

Vampires izle - Bir vampir ailesinde doğan liseli Doina, annesinin katı kurallarına ve her gün yutmaya zorlandığı haplara karşı isyan etmeye başlar.
Ülke
Süre
-
IMDB
5.4
Yapım

Betaal #dizi

Betaal izle - Yeni bir otoban açmak üzere kabile köylülerini yerinden etmek için tutulan yetkililer, eski bir laneti ve İngiliz asker-zombilerden oluşan bir orduyu gün yüzüne çıkarır.
Ülke
Süre
46 dk
IMDB
5.3
Yapım

Bloodride #dizi

Bloodride izle - Bu keyif verici derecede dehşetli korku antolojisi dizisinde, tekinsiz bir otobüsün talihsiz yolcuları, bilinmeyen korkunç bir destinasyona doğru yol alıyor.

Ülke
Süre
-
IMDB
6.4
Yapım

Supernatural #dizi

Supernatural izle - Evlerinin yandığı şüpheli bir yangında, annelerinin ölümünden sonra, Sam ve Dean Winchester yaşları büyüdükçe babaları ile yollarda bir hayat yaşamaya başlarlar. Yıllar geçer ve bir av sırasında kaybolan babalarını bulmak için kardeşler bir araya gelirler.

Ancak, babaları normal bir avcı değildir: o hayaletler, vampirler, ve ruhlar gibi doğaüstü yaratıkları avlar ve aynı şeyi oğullarına da çok küçük yaşlardan itibaren öğretmiştir. Yol boyunca, Sam ve Dean, masum insanları yaratıklar ve hayaletlerden kurtarmak için büyük bir mücadeleye girerler ve babalarının nerede olduğuna dair ipuçlarını toplarlar.
Ülke
Süre
44 dk
IMDB
8.4
Yapım