"Dünya, biz çok uzakları göremeyelim diye yuvarlak yapılmış." (Benim Afrikam)
Tür:

Macera

25 dizi bulundu

Helstrom #dizi

Helstrom izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Kardeş olan Daimon ve Ana Helstrom, gizemli bir seri katilin çocuklarıdır. Karmaşık bir aile yapısına sahip olan kardeşler, benzersiz yeteneklere sahiptir. Birbirlerinden güç alan Daimon ve Ana, kötülükle mücadele etmek için yeteneklerinden faydalanmaya karar verir.

Ülke
Süre
-
IMDB
N/A
Yapım
-

The Last Kids on Earth #dizi

The Last Kids on Earth izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Genç Jack Sullivan ve arkadaşları bir zombi kıyametinin ortasında kalır. Hayatta kalmaları için savaşmak zorundalardır.

Ülke
Süre
-
IMDB
7.5
Yapım
-

La Révolution #dizi

La Révolution izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Fransız Devrimi'nin yeniden canlandırıldığı yapımda, giyotinin gelecekteki mucidi, aristokrasinin halktan insanları öldürmesine neden olan bir hastalığı ortaya çıkarır.
Ülke
Süre
-
IMDB
N/A
Yapım

Star Trek Discovery #dizi

Star Trek Discovery izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Günümüzün çağdaş versiyonu olan dizi, Star Trek serisinin olaylarından 10 yıl öncesini konu edinir. Uzun metrajlı filmlerin zaman çizelgesinden ayrı olarak, yeni dünyalar ve medeniyetler keşfeden USS Discovery mürettebatını izler. Discovery, Star Trek tarihinde daha önce bahsedilen ancak keşfedilmemiş bir olayın etrafında dönüyor.
Ülke
Süre
60 dk
IMDB
7.3
Yapım

Black Sails #dizi

Black Sails izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Black Sails, Jon Steinberg ve Robert Levine tarafından, Starz için yaratılan bir televizyon dizisidir. 26 Temmuz 2013 tarihinde, Starz on bölümlük ikinci sezon onayı vermiştir. Louis Stevenson’ın romanı Treasure Island'ın 20 yıl öncesini konu alan Black Sails, Korsanlığın altın çağında Kaptan Flint ve tayfasına yeni kattığı John Silver'ın başlarına açtığı belaları anlatıyor. Los Angeles Times'dan Robert Lloyd dizi için "Black Sails bir korsan hazinesi. Starz'ın yeni dizisi, korsanların günlük yaşamını gerçekçi bir biçimde resmediyor" ifadelerini kullandı. Dizi, Güney Afrika'daki Cape Town Film Stüdyolarında çekiliyor. Sadece bir gemiye eklenen detaylar için Üç yüz işçi saatlerce çalışmıştır. 
Ülke
Süre
56 dk
IMDB
8.2
Yapım

Titans #dizi

Titans izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - "Titans", eskiden Batman'in himayesinde olan ve "Robin" olarak bilinen, şimdi ise "Nightwing" olarak suçlularla mücadele eden Dick Grayson (Brenton Thwaites) liderliğindeki bir grup genç süper kahramanı merkezine alıyor.

Eski bir sirk çalışanı olan Grayson, anne-babasının ölümünden sonra Batman'in himayesine alınmış ve suçlularla mücadele etmek için eğitilmiştir. Grayson, "Nightwing" olarak Batman’in gölgesinden çıkacak ve Starfire (Anna Diop), Raven (Teagan Croft), Beast Boy (Ryan Potter) ve pek çok başka süper kahramanın içinde bulunduğu yeni ve korkusuz bir "Titans" takımının başına geçecektir.
Ülke
Süre
45 dk
IMDB
7.7
Yapım

Frontier #dizi

Frontier izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Frontier, 18. Yüzyılın sonlarına doğru Kuzey Amerika'da ticari bir geçim kaynağı olarak sanayileşen, şiddet olaylarının ve kanlı çatışmaların yaşandığı kürk ticaret sisteminin gelişimini merkezine alacak. Başlangıçta yerlilerin geçim kaynağı olan kürk ticareti Avrupalıların bölgeye gelmesi ile gelişmiş ve ekonominin zirvesine oturarak önemli bir para kaynağı haline gelmiştir. İş görüşmeleri ve anlaşmaların sık sık baltalarla çözüldüğü dizide yerli kabileler ve Avrupalılar arasındaki hassas ilişkilere değinilecek.

Ülke
Süre
60 dk
IMDB
7.2
Yapım

A Series of Unfortunate Events #dizi

A Series of Unfortunate Events izle, Talihsiz Serüvenler Dizisi izle - Son derece zengin bir ailenin Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire adlarındaki üç çocuğu, muazzam bir miras ile yetim kalmışlardır. Kendilerine kalan bu büyük mirası, anne ve babalarının bir yangında can vermelerinin ardından kullanabilmeleri için 14 yaşındaki en büyük kardeşlerinin, reşit yaşa ulaşmasını beklemeleri gerekmektedir. Uzak bir akrabaları olan Kont Olaf’ın yanına gönderilmeleri ile hayatları beklenmedik bir biçimde değişmeye başlar çünkü Olaf hiç de iyi niyetli biri değildir. Çocuklar çok geçmeden, bu adamın, sahip oldukları mirası ellerinden almanın peşinde olduğunu fark ederler.
Ülke
Süre
50 dk
IMDB
7.8
Yapım

October Faction #dizi

October Faction izle - Baba Fred ve anne Deloris, doğaüstü yaratıkları avlıyor. İkizler Viv ile Geoff ise kendi tuhaf sırlarını saklıyor. Bu aile draması düpedüz sıra dışı bir hâl alıyor.

Ülke
Süre
39 dk
IMDB
6.1
Yapım

Jurassic World: Camp Cretaceous #dizi

Jurassic World: Camp Cretaceous izle - Isla Nublar'daki son teknolojilerle donatılmış macera kampına davet edilen altı genç, dinozorların kaçmasının ardından hayatta kalmak için iş birliği yapmak zorundadır.

Ülke
Süre
24 dk
IMDB
7.5
Yapım

Thieves of the Wood #dizi

Thieves of the Wood izle - Karizmatik haydut Jan de Lichte, 18. yüzyıl Belçikası'nda ezilenlere ve zulüm görenlere önderlik ederek yozlaşmış aristokrasiye karşı bir isyan başlatır.

Ülke
Süre
45 dk
IMDB
6.7
Yapım

The Letter for the King #dizi

The Letter for the King izle - Bu nefes kesici fantezi dizisinde gizli bir mesaj iletmek üzere serüvene atılan küçük bir çocuk, krallığın kaderini ellerinde tutmaktadır.
Ülke
Süre
-
IMDB
5.9
Yapım

Assassin’s Creed Lineage #dizi

Assassin's Creed: Lineage izle - Assassin's Creed: Lineage, Assassin's Creed II video oyununa dayanan üç kısa filmden oluşan bir film serisidir. Filmler Ubisoft tarafından yapılmış ve ilk bölümü YouTube'da 26 Ekim 2009 tarihinde yayınlanmıştır.
Ülke
Süre
36 dk
IMDB
7.1
Yapım

Doctor Who #dizi

Doctor Who izle - Bu Doktor bambaşka bir doktor. İsmi, karakteri, tavırları her şeyiyle bir muamma. Rose Tyler adında bir kadın, kendisine Doktor diye adlandıran gizemli bir yabancıyla tanışır ve bundan sonra hayatı baştan sona değişir. Kısa süre içerisinde ailesi de dahil bütün dünyanın tehlike altında olduğunu öğrenir. Yapması gereken kurtuluş yolunu bulmaktır..
Ülke
Süre
45 dk
IMDB
8.6
Yapım

The Mandalorian #dizi

The Mandalorian izle - İmparatorluğun çöküşünden sonra ve ilk düzenin ortaya çıkmasından önce, galaksinin dış kesimlerinde Yeni Cumhuriyet'in otoritesinden uzak bir şekilde yalnız bir silahlı savaşçının mücadelesini takip ediyoruz.
Ülke
Süre
40 dk
IMDB
8.7
Yapım