"Uçaklarda neden oksijen maskesi var biliyor musun? Çünkü saf oksijen kafa yapar." (Dövüş Kulübü)
Tür:

Müzikal

5 dizi bulundu

Voices of Fire

#dizi
Voices of Fire izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Bu inanç temalı belgesel dizisinde Papaz Ezekiel Williams, süperstar yeğeni Pharrell'ın yardımıyla geleneksel olmayan, ilham verici bir gospel korosu kuruyor.

Country-ish

#dizi
Country-ish izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Country şarkıcısı Coffey Anderson ve hip-hop dansçısı eşi Criscilla, bu reality dizisinde aile hayatı, kariyer hedefleri ve inanç sınavlarıyla başa çıkıyor.

All About the Washingtons

#dizi
All About the Washingtons izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Hip hop ikonu MC Hızlı Joe, gösteri dünyasından emekli olur ve hayatının yeni ritmini iş, aşk ve günlük ailevi kaos arasında denge kurmakta bulur..

Utopia Falls

#dizi
Utopia Falls izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Uzak bir gelecekte yaşayan bir grup genç, yaşadıkları koloniye ait tarihi, kültürel ve müzikal eserlerden oluşan ve yasaklanmış durumda olan eski bir arşive ulaşırlar. Bu yeni keşifleri, onlara bugüne kadar öğretilen her şeyi sorgulamaya başlamalarına neden olur. Saklı gerçekleri ortaya çıkarmak için de müziğin gücünü kullanmaya karar verirler.

Aggretsuko

#dizi
Aggretsuko izle, Aggretsuko izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Takdir görmediği ofis işinden bunalan Kızıl Panda Retsuko, işten sonra gittiği karaokede bağıra çağıra death metal söyleyerek gündelik zorlukların üstesinden gelir.