"Uyku umrumda değil, Leon. Ben aşk istiyorum ya da ölüm." (Léon)
Tür:

Suç

88 dizi bulundu

Lupin

#dizi
Lupin izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Kılık değiştirme ustası ve kibar hırsız Arsen Lüpen'i konu edinen klasik Fransız hikâyesinin bu modern uyarlamasında Omar Sy başrolde.

The Ripper

#dizi
The Ripper izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - 1975 ve 1980 yılları arasında İngilterenin karanlık bölgelerinde yaşayan bir katil.13 kadının ölümünden tek bir kişinin sorumlu olduğunu fark eden polis bu seri katilin peşine düşer.

Pennyworth

#dizi
Pennyworth izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Pennyworth; 20 yaşlarındayken İngiliz ordusunda özel asker olarak görev yapan, sonrasında ise güvenlik sektöründe çalışmaya başlayan Alfred Pennyworth'ün milyarder Thomas Wayne ile tanışmasını işliyor. Batman filmlerinde Bruce Wayne’in sadık yardımcısı olarak izlediğimiz Alfred Pennyworth, kendi orijin hikayesini işleyen Pennyworth ile ekrana taşınıyor. Bob Kane ve Bill Finger'ın yarattığı karaktere dizide Jack Bannon hayat verirken kadroda Bannon'a Ben Aldridge, Ryan Fletcher, Hainsley Lloyd Bennett, Paloma Faith, Jason Flemyng ve Polly Walker gibi isimler eşlik ediyor. Dizi, final yapmaya hazırlanan “Gotham”ın yaratıcısı ve yapımcısı Bruno Heller tarafından ekrana taşınıyor. 10 bölümden oluşan dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Heller'ın yanı sıra yönetmen Danny Cannon da görev yapıyor.

Power Book II Ghost

#dizi
Power Book II Ghost izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Power'ın en çok tartışılan bazı karakterlerinin yaşadıkları ekranlara taşınıyor.

Great Pretender

#dizi
Great Pretender izle, Great Pretender izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Sözüm ona Japonya'nın en büyük üçkâğıtçısı olan Makoto Edamura, birinci sınıf düzenbaz Laurent Thierry'yi dolandırmaya çalışınca umduğundan fazlasını bulur.

Magnum P.I.

#dizi
Magnum P.I. izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Eski bir Donanma üyesi, Afganistan'dan eve döner ve Hawaii'de özel bir araştırmacı olmak için askeri yeteneklerini kullanır.

Kings of Jo’Burg

#dizi
Kings of Jo'Burg izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Masire Kardeşler, Johannesburg’un yeraltı dünyasını kontrol etmektedir. Ancak aileleri üzerindeki doğaüstü bir lanet ve karmaşık bir ihanet örgüsü, onları yok etmek üzeredir. Mahala için hiçbir şey yok; ve bazen sokakları yönetme gücü için ruhunuzu satmanız gerekir. Masire kardeşler doğaüstü bir aile laneti ile yüz yüze gelirken, bir ihanet ağı onları yok etmekle tehdit ediyor.

Bad Guys

#dizi
Bad Guys izle, Bad Guys izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Yükselen şiddet suçlarıyla mücadele etmek için Polis Şefi, Dedektif Oh Goo Tak'tan suçlulardan oluşan bir ekip kurmasını ister. Şu anda aşırı güç kullandığı için polis gücünden uzaklaştırılmış durumda. Daha sonra ekip üyelerini toplar: Bir gangster olan Park Woong Chul, olağanüstü zekaya sahip en genç seri katil Lee Jung Moon ve kiralık katil Jung Tae Soo. Polis Müfettişi Yoo Mi Young da ekibe katılır ve bu adamlarla rasyonel ve bazen duygusal bir şekilde ilgilenerek ekip olarak çalışmalarını sağlamaya çalışır.

Batwoman

#dizi
Batwoman izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Kate Kane, Batham olarak Gotham City için adalet arar.

For Life

#dizi
For Life izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - İşlemediği bir suç yüzünden hapse atılan mahkum, avukatlığa soyunarak kendi ve başkaları adına adalet arar.

FBI Most Wanted

#dizi
FBI Most Wanted izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Kurulan özel şube, FBI'ın en çok arananlar listesindeki suçluların peşine düşecektir.

FBI

#dizi
FBI izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Teröre ve organize suçlara karşı ülke güvenliğini sağlamak için kendi hayatlarını hiçe sayan, birbirinden yetenekli FBI ajanları nefes kesen maceralarıyla karşınızda...

Elegant Friends

#dizi
Elegant Friends izle, Elegant Friends izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Dizi, 40’lı yaşlarındaki bir grup evli çiftin etrafında dönmektedir. Bir gün, yaşadıkları huzurlu kasabada bir cinayet işlenir ve o günden sonra diken üstünde yaşamaya başlarlar.

Bull

#dizi
Bull izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Bull konusu itibariyle Dr.Jason Bull isimli karakterin etrafında geçecek bir hikâyeyle karşımıza çıkıyor. Trial Sciences Inc şirketinde görev yapan Jason şirket için önemli bir pozisyonda görevlidir. Zeki olmasıyla ön plana çıksa da aslında karakter özellikleri tam anlamıyla pozisyonuyla ters düşmektedir. Küstah, küstah olduğu kadarda sevimli bir karakterle karşımıza çıkacak olan Michael Weatherly izleyiciyi büyüleyecek gibi duruyor.

S.W.A.T.

#dizi
S.W.A.T. izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle - Dizi, bulunduğu bölgede doğup yetişmiş, S.W.A.T. Teğmeni Daniel "Hondo" Harrelson'ı (Shemar Moore) takip eder. Harrelson, Los Angeles'taki suçların çözümü için son çare olan yüksek eğitimli bir birimin başına geçmekle görevlendirildiğinde sokaklara olan bağlılığı ve şimdiki çalışma arkadaşlarına karşı sorumlulukları arasında kalacaktır.