"Mutlu sonlara inanıp sakın kendini kandırma, sonunda üzülen sen olursun." (Peri Tozu)

Filmleri Keşfet

1560 film bulundu

12 Strong #film

12 Strong izle - 11 Eylül saldırısı sonrası geçen filmde, takım liderliğini Mitch Nelson'ın (Chris Hemsworth) yaptığı bir ABD özel kuvvetler ekibi, çok tehlikeli bir görev için Afganistan'a ilk ayak basan Amerikan askerleri olacaktır. Kayalıklarla dolu dağlar içinde, Afganistan Birleşik İslami Kurtuluş Cephesi Generali Dostum'u (Navid Negahban), onlarla birlik olarak Taliban ve onların müttefikleri El Kaide ile savaşmaya ikna etmek zorundadırlar. Karşılıklı güvensizlik ve kültür farkına ek olarak, Amerikalı askerler, Afgan atlı askerlerinin ilkel taktiklerine uyum sağlamak zorundadırlar. Bu zor kurulan bağa rağmen, yeni ortaklar çok güç durumlarla karşılaşırlar. Sayıca ve silah olarak azken, kendilerini öldürmeye çalışan acımasız bir düşmanla karşı karşıya kalırlar.
Ülke
Süre
130 dk
IMDB
6.6
Yapım

The Devil All the Time #film

The Devil All the Time izle - Savaş sonrasında yolsuzluk ve acımasızlıkla dolu bir taşra kasabasında, kendini sevdiklerini korumaya adamış olan genç bir adamın çevresini uğursuz karakterler sarar.
Ülke
Süre
138 dk
IMDB
N/A
Yapım

A Million Ways to Die in the West #film

A Million Ways to Die in the West - Vahşi batının küçük kasabalarından birinde yaşayan Albert, girdiği bir silah çatışmadan geri çekilerek prestijinin sorgulanmasına neden olur. Bu olayın üzerinden hiç vakit kaybetmeden kendisini terk eden sevgilisi, başka biriyle ilişki yaşamaya başlar. Albert için her şeyin sonu gelmiş gibidir, ancak kasabada kendini gösteren gizemli ve çekici yabancı kadın her şeyi değiştirecektir. Kadın ve Albert birbirlerine aşık olmaya başlarken, Albert bu sayede cesaretini ve özgüvenini geri kazanmaya başlar. Ne var ki bu güzel zamanların da bir sonu vardır. Kadının belalı bir suçlu olan kocası, intikam için yola çıkmış ve çiftin yerini tespit etmiştir...
Ünlü komedyen Seth MacFarlane filmin yönetmenliğini üstlenirken aynı zamanda yapımcı ve senaryo yazarlarından biri. Filmin oyuncu kadrosunda Seth MacFarlane'ye Charlize Theron, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Giovanni Ribisi, Sarah Silverman ve Neil Patrick Harris gibi ünlü isimler eşlik ediyor.
Ülke
Süre
116 dk
IMDB
6.1
Yapım

Freaks: You re One of Us #film

Freaks: You re One of Us - Silik bir aşçı, gizemli bir serseriden hem süper güçleri olduğunu hem de kendine benzer insanlar bulunduğunu öğrenir ve geniş çaplı, adi bir komployu ortaya çıkarır.
Ülke
Süre
92 dk
IMDB
N/A
Yapım

Attack of the Unknown #film

Attack of the Unknown - Amerika'daki en büyük uyuşturucu, silah kaçaklığı ve insan kaçakçılığı baronları yeni ve ortak bir anlaşma için bir araya gelir ve bu grubun içerisinde ajanları olan polis ise bu oluşuma karşı bir baskın düzenlerler ve Hades isimli karteli yakalarlar. Hades'i, FBI'ın isteği üzerine başka bir yere taşırken dünya başka bir gezegenden gelen uzaylıların istilasına uğrar ve her yeri kaos ele geçirir. Hayatta kalanlar içinde bulundukları durumu anlamaya çalışırken karşılaştıkları bu korkunç kan emici yaratıkların ne olduğunu ve bunlara karşı nasıl direnebileceklerini anlamaya çalışırlar. Attack of the Unknown 2020 ABD yapımı bir bilim kurgu, aksiyon ve korku türlerinde bir filmdir. Filmin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini Brandon Slagle yapmıştır, orijinal hikaye ise Michael Mahal'a aittir. Filmin başrolünde "Big Lebowski" ve "Amerikan Pastası" gibi büyük yapımlarda yer almış olan Tara Reid bulunmaktadır.

Ülke
Süre
103 dk
IMDB
N/A
Yapım

Steel Rain 2 #film

Steel Rain 2 - Han Kyeong-Jae (Jung Woo-Sung), Güney Kore'nin başkanıdır. Kuzey Kore ile ABD arasında ki, Kore yarımadasında barışın mihenk taşı olacak başarılı bir barış anlaşması için her iki taraf da çaba göstermektedir. Zor bir uluslararası durumda, Güney Kore başkanı Han Kyeong-Jae, Kuzey Kore Lideri (Yoo Yeon-Seok) ve ABD başkanı (Angus Macfadyen) bir barış zirvesi için bir araya gelirler. Tam da bu barış zirvesi döneminde Kuzey Kore'de bir darbe olur. Darbe, barış anlaşmasına karşı çıkan Yüksek Muhafız Komutanlığı Şefi (Kwak Do-Won) tarafından yönetilmektedir. Güney Kore başkanı, Kuzey Kore lideri ve ABD başkanı darbe sırasında yakalanır ve esir olarak tutulur bu sırada darbeciler ise nükleer başlık yüklü bir Kuzey Kore denizaltısını Japonya'ya doğru ilerletmektedirler. Steel Rain 2: Summit 2020 Güney Kore yapımı bir aksiyon, drama ve gerilim türlerinde bir filmdir. Film Güney ve Kuzey Kore'nin birleşme durumlarını anlatmaktadır.

Ülke
-
Süre
132 dk
IMDB
6.7
Yapım

Spread Your Wings #film

Spread Your Wings - Yabani kaz göçleri konusunda uzman olan Christian'ın gerçek hikayesine ve kendisinin ve 14 yaşındaki oğlunun girdiği maceraya dayanmaktadır.
Ülke
Süre
113 dk
IMDB
7.3
Yapım

Milyoner Baba #film

Milyoner Baba - Etkili ve çalışkan bir bankacı olan Matvey Levin, servetini gayri meşru çocuklarıyla paylaşmaktan kaçınmak için büyük çaba gösterir. Ama her şeyi kaybettiğinde, ona sadece onların yardım edebileceği ortaya çıkacaktır. Matvey, servetini eski durumuna getirmek için Monte Carlo'daki kendi bankasını soymak için plan yapmaya başlar. Bunu yapmak için önce çok daha zorlu bir operasyon planlaması gerekmektedir: görüşmediği çocuklarının güvenini yeniden kazanmak...
Ülke
Süre
101 dk
IMDB
3.0
Yapım

Legally Declared Dead #film

Legally Declared Dead - Cehenneme giden yol, iyi niyetlerle döşenmiştir. Sigorta memuru Sean’un görevi, bir hayat sigortası işlemini tamamlamak için, Tak ve Ling’in evini ziyaret etmektir. Eve geldiğinde ve banyoya gitmek için izin istediğinde, ailenin oğlunun cesedinin tepesinde sallandığını görmek onu şok etmiştir. Tak’in, çocuğunun ölümü karşısındaki soğuk ve duygusuz tepkisini fark ettiğinde, işine adanmış ve dürüst ve kibar bir adam olan Sean, Tak ve Ling’in, kendi oğullarını sigorta parası için kendi elleriyle öldürdüklerinden şüphelenmeye başlar. Polis yaptığı araştırmalar sonrasında, bu ölümde şüpheli bir şey olmadığı ve sigorta parası almaya uygun olduğu kararını verdiğinde, Sean’un şüpheleri daha da güçlenir ve polise güvenmeyerek kendi araştırmasını yürütmeye karar verir. Ne var ki, Sean, Tak’ın suçluluğuna kafayı takmış bir hale geldikçe, gerçek suçlu onun kibarlığından ve iyi kalbinden faydalanmakta gecikmez. Sean, bu araştırma ile en sevdiği insanları tehlikeye attığının farkında bile değildir.

Ülke
Süre
-
IMDB
6.4
Yapım

Destruction: Los Angeles #film

Destruction: Los Angeles - Dünyanın en göz alıcı şehirlerinden olan Los Angeles, yok olmak üzeredir. İnsanlar günlük işleri ile meşgul olurken, dağların altında sessizce hazırlanan felaket gelmez üzeredir. Bilim insanları bu tehlikeye defalarca dikkat çekse de bundan pekte başarılı olamaz ve sonunda beklenen olur. Olmaz denilen olacak ve dağlar lav püskürtmeye başlayacaktır.
Ülke
Süre
93 dk
IMDB
4.5
Yapım